Typy tiskáren, tonery a doplňky

Tonery do tiskáren Samsung

Tiskárny značky Samsung patří v dnešní době mezi nejoblíbenější tiskárny, přičemž se jich vyrábí samozřejmě opravdu veliké množství druhů a typů, což zahrnuje jak laserové, tak také inkoustové.

Pokud byste se chtěli podívat na nějaké tiskárny značky Samsung, můžete mrknout například do internetového obchodu Alza, kde mají opravdu obrovský výběr. 

Kromě tiskáren zde naleznete samozřejmě také tonery a náplně do tiskáren Samsung.

Tonery zde můžete najít jak originální, které jsou samozřejmě dražší, tak samozřejmě také alternativní, které jsou levnější.

Musíte tedy počítat s tím, že pokud budete nakupovat například originální cartridge do laserové barevné tiskárny, může se cena vyšplhat až na několik tisíc korun. Takovým produktem je zde například náplň Samsung CLT-P4072C. Jedná se o velice výhodnou sadu tiskových kvalitních kazet s černou, žlutou, červenou a modrou barvou, které jsou určeny pro laserové tiskárny značky Samsung řad CLX-3185, CLP-325 a CLP-320.

Každý z těchto barevných tonerů pak může vystačit na tisk zhruba jednoho tisíce stran o A4 formátu při přibližném pokrytí pěti procent. Černý toner pak vystačí na zhruba jeden tisíc pět set stran. Tento poměrně výhodný balíček můžete pořídit za cenu zhruba kolem čtyř tisíc korun. Cena je sice samozřejmě poměrně vysoká, ale v takové cenové relaci se pohybují všechny originální cartridge.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tiskárny Samsung a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.