Typy tiskáren, tonery a doplňky

Tiskárna Canon Pixma

Tiskárny značky Canon patří mezi nejoblíbenější produkty na trhu, přičemž velice oblíbené jsou pak tiskárny Canon řady PIXMA. Pokud se budete chtít na nějaké takové tiskárny podívat, tak se můžete mrknout například do internetového obchodu Alza.

Velice oblíbeným produktem je zde pak tiskárny Canon Pixma s označením MG6450. Jedná se o komplexní multifunkční zařízení, které v sobě zahrnuje kromě tiskárny také kopírovací zařízení a skener. Tiskárna je to inkoustová, přičemž se může pyšnit systémem celkem pěti inkoustů. Tiskárna vám může nabídnout celkové rozlišení až 4800 na 1200 pixelů.

Můžete na ní krásně tisknout klasické textové dokumenty, ale také fotografie v opravdu vysoké kvalitě. Námahu vám usnadní také možnost oboustranného tisku. Další výhodou tiskárny je také její bezdrátové použití, které funguje následovně. Tiskárnu jednoduše připojíte bezdrátově k vašemu wi-fi přijímači a můžete začít tisknout ze všech částí domácnosti. Musíte však samozřejmě nejprve nainstalovat na vaše počítače nebo notebooky v domácnosti ovladače této tiskárny.

To můžete udělat buď prostřednictvím instalačního CD, které je k tiskárnám dodáváno nebo si můžete ovladače vyhledat přes internet. Všechny úkony a nastavení můžete provádět také pomocí přehledného a velkého grafického LCD displeje. S tiskárnou můžete dokonce propojit také chytrá zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo tablety, a to prostřednictvím aplikace s názvem Canon PIXMA Printing Solutions.

V současné době můžete tuto tiskárnu pořídit za cenu zhruba kolem tří tisíc korun.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tiskárny Canon a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.