Typy tiskáren, tonery a doplňky

Nejlevnější barvy do tiskárny

Barvy a tonery do tiskárny se kupují samozřejmě v prvé řadě podle toho, jaký typ tiskárny vlastníte. Mezi nejčastější typy tiskáren patří v dnešní době tiskárny inkoustové nebo laserové. Pokud chcete ušetřit za nákup náplní do tiskárny, tak se určitě nejprve podívejte na internetu do nějakých internetových obchodů, kde tyto náplně najdete určitě za nejmenší peníz.

Je pravidlem, že v kamenných prodejnách, které se zabývají prodejem tohoto sortimentu, jsou náplně a tonery určitě dražší. Pojďme se nyní podívat, kolik můžete zhruba ušetřit u různých způsobů doplnění tiskáren. V prvé řadě můžete koupit novou, originální cartridge, kdy neušetříte samozřejmě nic.

Výhodou tohoto je však snadná výměna, kvalitní tisk, a také to, že můžete ihned tisknout. Pokud vlastníte inkoustovou tiskárnu, tak si můžete pořídit plnící sadu pro inkoustové tiskárny, kdy můžete ušetřit až sedmdesát procent. Mezi výhody tohoto způsobu tedy patří nízká cena, možnost okamžitého tisku, kvalita tisku je naprosto srovnatelná s novou originální cartridgí a dále možnost opětovného naplnění. Mezi nevýhody pak patří například to, že k naplnění potřebujete cirka pět minut.

Dále se také může stát, že i když je cartridge doplněna na maximum, tiskárna stále může hlásit  nedostatek inkoustu, což však nemá na konec žádný vliv na tisk. Pokud vlastníte tiskárnu laserovou, můžete také zakoupit plnící sadu, přičemž opět ušetříte zhruba sedmdesát procent. Výhodou je zde tedy opět nízká cena a také opětovné plnění, pokud jste s tiskem spokojeni.

Nevýhodou je pak nutnost plnění, což zabere zhruba pět minut a také to, že u některých náplní budete muset vyměnit čip, který je součástí refill kitu. Další možností u inkoustových a laserových tiskáren jsou kompatibilní cartridge, kde můžete ušetřit něco kolem padesáti procent.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Levné tonery a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.